ПАТ "Полтавський машинобудівний завод" - один з провідних українських виробників обладнання для м'ясопереробної промисловості, запасних частин та комплектуючих для енергетичної, нафтогазової та залізничної галузей. Традиційним є випуск технологічного обладнання та ліній для первинної переробки худоби, птиці і продуктів їх забою. Серійно випускається понад 250 одиниць обладнання, яке успішно працює на багатьох підприємствах України та інших країн СНД.

Про якість продукції, яке випускається, говорить той факт, що експлуатоване обладнання працює на підприємствах більше 50 років.

Простота конструкцій машин ПАТ " Полтавамаш", їх надійність в роботі, зручність в обслуговуванні, порівняно невисокі ціни, а також широкий діапазон сервісних послуг дають впевненість в успішному співробітництві з зацікавленими партнерами на взаємовигідних умовах.

Підприємство розвиває свою економічну діяльність за різними напрямами: виробництво машин та устатковання для перероблення сiльгосппродуктiв,  будiвництво будiвель, електромонтажнi роботи, іншi види оптової торгiвлi,  дiяльнiсть автомобiльного вантажного транспорту.

Середньооблікова чисельність працівників на підприємстві складає 210 осіб.

 

 

Адреса: вул. Маршала Бірюзова,27, м. Полтава

Контактний телефон: (0532) 66 96 43

Електронна пошта: plmash@ukr.net

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua