ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» (KMZ Industries) є провідним виробником устаткування для обробки зерна в Україні, який пропонує проектування, виробництво, монтаж повного спектру обладнання для елеваторної промисловості. Підприємство здійснює поставку обладнання,  пусконалагоджувальні роботи, навчання персоналу та післяпродажний сервіс.

ПАТ «Карлівський машинобудівний завод» має багаторічний досвід роботи на ринку сільськогосподарського обладнання, останні з яких спеціалізується на обладнанні для зберігання, сушіння, очищення та транспортування зерна. За роки існування завод задовольнив потреби більше 5 тисяч клієнтів, серед яких національні та міжнародні лідери аграрного ринку.

У 2012 році були модернізовані виробничі потужності та якісно оновлено асортимент продукції, що випускається. KMZ Industries оснащене комплексом європейського, японського та американського устаткування, має конструкторське бюро і монтажний підрозділ. Сьогодні підприємство виготовляє нове покоління силосів та зерносушарок, які повністю відповідають стандартам якості ЄС.

Підприємство стрімко розвивається у тісній взаємодії з основним акціонером – найбільшою інвестиційною компанією України -  Dragon Capital, яка виступає гарантом надійності KMZ Industries як ділового партнера.

Загальна чисельність працюючих близько 550 осіб.

 

 

Адреса: Полтавська область, м. Карлівка, вул. Сергія Нігояна, 2

Контактний телефон: +380 (5346) 2-37-52 (відділ кадрів)

 

 

 

 

У разі наявності можливих неточностей та некоректності інформації, будемо вдячні за повідомлення   на електронну адресу:  05rabot@czpoltava.gov.ua