Про порядок офіційного працевлаштування розповіли на вебінарі безроібтним. які перебувають на обліку в  Карлівській районній  філії Полтавського обласного центру зайнятості

Що саме потрібно знати, враховувати і зробити при працевлаштуванні, та яку документацію оформити, розповіла фахівчиня Карлівського бюро правової допомоги Полтавського місцевого центру з надання БВПД Полтавський місцевий центр з надання БВПД Сніжана Вітюгіна клієнтам Карлівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості 25 травня 2021 року. 

Частиною третьою статті 24 Кодексу законів про працю України визначено, що працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу, та повідомлення центрального органу виконавчої влади з питань забезпечення формування та реалізації державної політики адміністрування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування про прийняття працівника на роботу в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Укладання трудових відносин — це те, через що всі ми проходимо. Та за офіційним працевлаштуванням приховано чимало нюансів, на які потрібно звернути увагу. Про це і поінформували слухачів вебінару фахівці служби зайнятості і правової допомоги. 

По завершенні заходу у Карлівській філії обласного центру зайнятості  діяв консультаційний пункт доступу до правової допомоги, де всі охочі отримали юридичні консультації.