Для того, щоб запобігти корупційним і пов’язаним із корупцією правопорушенням в Горішньоплавнівській міській філії Полтавського обласного центру зайнятості  22 березня цього року відбулося чергове заняття із працівниками на тему: «Обмеження щодо одержання подарунків».

Провідний юрисконсульт філії Яна Ковтонюк довела до відома слухачів інформацію про поняття подарунка відповідно до статті 1 Закону України «Про запобігання корупції». Юрист зробила акцент на тому факті, що подарунками, у розумінні антикорупційного законодавства, вважаються не лише гроші, але й інше майно, переваги, пільги, послуги, нематеріальні активи, які надають або одержують безоплатно чи за ціною, нижчою мінімальної ринкової.

Присутнім працівникам служби зайнятості розповіли, які бувають види подарунків та законодавчо затверджені правила поводження з ними.

Крім того, слухачів поінформували про обмеження, встановлені Законом України «Про запобігання корупції», щодо одержання подарунків та випадки, коли ці обмеження не застосовуються.

Наприкінці заняття фахівець також роз’яснила кримінальну відповідальність за прийняття подарунка всупереч вимогам антикорупційного законодавства.  

Участь у семінарі взяли 8 співробітників філії. Юрисконсульт надала роз’яснення та відповіді на запитання, що виникли у слухачів у ході розмови.