Тематика виявлення та запобігання корупції зараз є більш актуальною, аніж у мирний час.

В умовах воєнного стану кожний має працювати швидко та ефективно, а корупція значно ускладнює такі процеси.    

У Новосанжарській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості питання вивчення нормативно-правових актів та практичного застосування норм антикорупційного законодавства, запобігання проявам корупції завжди в пріоритеті.

Обговорення окремих питань протидії корупції, крім щотижневих виробничих нарад, відбувається на семінарах-навчаннях для працівників філії.

Так, у листопаді 2022 року, проведений семінар, де продовжено обговорення Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про запобігання корупції» щодо особливостей застосування законодавства у сфері запобігання корупції в умовах воєнного стану», який набрав чинності 03.08.2022 р., 

Обговорено низку питань, які особливо актуалізувалися в умовах воєнного стану. Це, зокрема, скасування антикорупційних обмежень для держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування щодо зайняття іншою оплачуваною або підприємницькою діяльністю, забезпечення правової визначеності стосовно застосування в умовах воєнного стану обмежень на одержання подарунків для осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, порядку благодійних пожертв на користь Збройних Сил України.

Такі форми навчання працівників дають змогу поглибити знання з основних положень антикорупційного законодавства, отримати методичні рекомендації щодо організації роботи із запобігання корупції та її виявам.