Семінари для персоналу на тему вивчення та дотримання антикорупційного законодавства постійно проводяться в  Козельщинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. 

У Козельщинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості нещодавно пройшов  семінар для співробітників на тему "Заборона на одержання пільг, послуг і майна органами державної влади та органами місцевого самоврядування відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

 У заході взяли участь директор Козельщинської районної філії Полтавського ОЦЗ Світлана Білан та  працівники філії.

Під час бесіди  присутні обговорили принципи та цілі  антикорупційної політики в Україні,  відповідальність, передбачену статтею 54 названого закону та санкції цієї статті.

Зокрема, державним органам забороняється одержувати від фізичних, юридичних осіб безоплатно грошові кошти або інше майно, нематеріальні активи, майнові переваги, пільги чи послуги, крім випадків, передбачених законами або чинними міжнародними договорами, згоду на обов’язковість яких надано Верховною Радою України.

Незаконне одержання від фізичних, юридичних осіб безоплатно грошових коштів або іншого майна, нематеріальних активів, майнових переваг, пільг чи послуг за наявності підстав тягне за собою відповідальність відповідних посадових осіб державних органів.