У Гребінківській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості давно налагоджена практика проведення з працівниками інформаційних зустрічей, присвячених роз’ясненню положень Закону «Про запобігання корупції». Такі заходи допомагають фахівцям філії краще розуміти вимоги Закону і своєчасно усувати корупційні ризики, що можуть виникнути в їх роботі.

Чергова зустріч з колективом  відбулася  29 листопада 2019 року. Ії спікером виступив старший інспектор сектору кадрового забезпечення Гребінківського відділу поліції майор Юрій Качура. Питання, яке він виніс на розгляд  «Конфлікт інтересів: вимоги чинного законодавства, порядок його запобігання і врегулювання».

Представник поліції наголосив, що при виконанні службових обов'язків працівникам служби зайнятості необхідно враховувати зміни, внесені до статті 1 Закону, які набрали чинності з 18.10.2019 р. Вони стосуються двох ключових юридичних понять: «члени сім’ї» і «близькі особи». Обидва терміни були розширені, що безумовно свідчить про посилення антикорупційних обмежень.

          В зустрічі взяли участь всі фахівці філії. На думку працівників захід виявився корисним і змістовним.