З метою реалізації державної політики з питань подолання корупції, профілактики та попередження причин і умов, які сприяють проявам корупції та іншим неправомірним діянням, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», Державної програми щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки, плану заходів Лубенського міськрайонного центру зайнятості з питань запобігання корупції проводиться відповідна робота.

Відповідальною особою за запобігання корупційним правопорушенням постійно проводяться превентивні заходи, спрямовані на дотримання працівниками Лубенського міськрайонного центру зайнятості норм та вимог антикорупційного законодавства. За даною тематикою, у центрі зайнятості 25 липня 2016 року пройшов відповідний семінарі з працівниками центру. В режимі питання-відповідь було обговорено ряд питань, а саме: обмеження щодо одержання подарунків, мінімізація можливості виникнення конфлікту інтересів серед посадових осіб служби зайнятості, а також негайне реагування на повідомлення про наявність конфлікту інтересів та його врегулювання, у разі виникнення, шляхом застосування відповідних процедур антикорупційного законодавства.

29 липня 2016 року відповідальною особою за запобігання та виявлення корупції на семінарі для безробітних, які перебувають на обліку Лубенського міськрайонного центру зайнятості було донесено інформацію про їх права та подальші дії при порушенні посадовими особами законодавства про корупцію.   

Також, було проведено семінар з учасниками АТО та представником військового комісаріату, на якому розглядалося питання щодо фінансових вимог, установлених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції» (ст. 12), Законом України «Про запобігання корупції» при співпраці посадовців органів державної влади та місцевого самоврядування, зокрема Лубенського міськрайонного центру зайнятості з учасниками АТО та іншими категоріями населення.