22 лютого 2018 року в Чорнухинській загальноосвітній школі І – ІІІ ступенів імені Г.С.Сковороди відбувся профорієнтаційний захід до Дня соціальної справедливості.

До підготовки заходу долучились класні керівники та учні 9-х класів. Захід проходив за участю провідного фахівця з питань зайнятості відділу надання соціальних послуг Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Юлії Томченко. На заході були присутні директор школи Любов Саражин та заступник директора з виховної роботи Ніна В'язовська.

Розпочали захід ведучі Єлизавета Янковська та Дмитро Лаутнер. На заході розглядалися питання вибору професії в ігровій формі. Учениці Євгенія Кікто та Аліна Лисенко представили учасникам заходу професійне дерево свого роду.  Азарій В’язовський підготував відео-презентацію професії військового, яку планує обрати в майбутньому. Мирослава Білецька та Валерія Куценко визначили найбільші установи, організації, виробничі підприємства рідного селища, склали карту та встановили топ- найпоширеніших професій.

На заході обговорили важливі аспекти вибору професії. Провідний фахівець з питань зайнятості Чорнухинської районної  філії Юлія Томченко у своєму виступі звернула увагу випускників на актуальні професії у 2018 році, ознайомила їх з атласом нових професій України, а також зорієнтувала випускників на отримання робітничих професій, які мають сталий попит на ринку праці.