20 лютого 2018 року у Карлівському міжшкільному навчально–виробничому комбінаті був проведений захід на тему «Моя майбутня професія» для учнів 11 класів групи водіїв. Метою заходу є зорієнтувати школярів на здобуття тих професій чи спеціальностей, які є актуальними на ринку праці.

Перед кожним випускником школи постає питання ким бути, яку професію чи спеціальність обрати, з чого почати, в якій сфері діяльності себе реалізувати. Вибір професії – справа нелегка. Але робити цей вибір доводиться кожному без винятку. Зазвичай про свою майбутню професію молоді люди замислюються ще задовго до останнього дзвінка: радяться з батьками, вчителями, друзями, вивчають довідники та відповідні сайти в Інтернеті.

Сьогодні ринок праці перенасичений спеціальностями з вищою освітою, зокрема, економістами, юристами, бухгалтерами, вчителями та ін., в той же час, існує дефіцит робітничих професій. Так, наразі є попит на професію водія. Кваліфікований водій не залишиться без роботи. А професія тракториста завжди була актуальною для сільської місцевості. Водії можуть працювати в різних галузях промисловості і сільського господарства.

Шановні випускники! Не цурайтеся робітничих професій. Можливо саме робітнича професія буде вашим надійним помічником на життєвому шляху!