20 лютого 2018 року з нагоди відзначення Дня соціальної справедливості в Диканському НВК ім.М.В.Гоголя (опорна школа) проведено профінформаційний груповий захід «Моя майбутня професія».

Провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Диканської районної філії Лариса Дмитренко, спільно з  практичним психологом НВК Інною Рокотянською, провела урок професійного спрямування.

У рамках заходу було презентовано послуги служби зайнятості, зокрема про профдіагностичне тестування. Учні ознайомилися з професіографічними путівниками актуальних на ринку праці професій, інформаційними довідниками «Атлас нових професій для України», «Професії майбутнього». Відбулася презентація плакатів «Дерево професій моєї родини» та «Барометр професій». Школярі опрацювали 20 найпопулярніших  навичок, які найчастіше вимагаються роботодавцями від кандидатів на посади та 8 навичок, які повинен мати кожен у 18 років..

Під час проведення батлу «ТОП-10 навичок XXI  сторіччя» старшокласники разом з психологом дізналися, як шукати якісну інформацію, орієнтуватися на результат, логічно мислити, управляти своїми почуттями, емоціями, аналізувати ситуацію тощо. В процесі спілкування учні переглянули декілька серій освітнього серіалу «Пошук роботи» та відеоролики із циклу «Вибір професії».

Маємо надію, що профорієнтаційний захід дасть можливість старшокласникам усвідомлено прийняти найважливіше рішення в житті - професійно визначитися та побудувати кар’єру.