З нагоди святкування Дня соціальної справедливості 20 лютого 2018 року Хорольська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості провела шкільний профінформаційний захід «Моя майбутня ПРОФЕСІЯ», на якому учні Хорольскої ЗОШ І-ІІІ ступенів дослідили ринок професій, ознайомилися з Мапою професій мого міста та визначили ТОП – 10 найпопулярніших професій мого міста.

«Чи знаємо ми свій родовід, чи досліджуємо його, чи цікавимося, як наші прародичі заробляли на хліб насущний?». З такими словами учні презентували «Дерево професій» моєї родини. Роботи відрізнялися різноманітністю, творчістю, учні продемонстрували чудову обізнаність із родинними професійними традиціями.

Підведення підсумків творчих робіт «Яким буде мій перший робочий день?» показало, що проведення профінформаційних заходів з учнівською молоддю формують у них готовність до свідомого вибору професії, сприяють розвитку творчих здібностей учнів.

Фахівці Хорольської районної філії надали інформацію про послуги, що надає служба зайнятості учням щодо опису професій та спеціальностей, ознайомили з Атласом нових професій та тестами на професійну придатність.

В ході заходу учні розширили та закріпили знання про професії, віру у свої сили та бажання здобувати  нові знання і  самовдосконалюватись  протягом всього  життя.