Решетилівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості провела для шукачів роботи семінар, під час якого безробітні були поінформовані про можливі ризики нелегального працевлаштування за кордоном, про відсутність соціального захисту нелегальних трудових мігрантів та високу ймовірність стати жертвами торгівлі людьми. Адже наша безпека  - в наших руках.

Сьогодні чимало наших співгромадян у пошуках кращої долі і високого заробітку цікавляться роботою за кордоном. І, необізнані з особливостями закордонної роботи, можуть потрапити в складіні ситуації, пов'язані з трудовим рабством і торгівлею людьми. 

Профконсультант Юлія Джос акцентувала увагу на масштабності поширення даного явища у світі. Торгівля людьми – це вид злочину, який посідає третє місце за рівнем прибутковості після торгівлі наркотиками та зброєю.

Під час заходу лунало чимало запитань та відбулася жвава дискусія.

На завершення семінару присутні переглянули відеофільм «Життя на продаж» та отримали роз'яснення щодо оформлення документів для виїзду на роботу за кордон, про особливості та ризики перебування за кордоном, перелік громадських організацій, які опікуються питаннями запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та трудовій експлуатації.