Фахівці Кобеляцької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для безробітних, які перебувають на обліку по питанню працевлаштування, провели тренінг на тему “Безпечна міграція та протидія торгівлі людьми”.

Менторський супровід заходу здійснював  керівник Молодіжного центру “Lighthouse”  БО “Світло надії” Віктор Шилов.  Під час виконання вправи ”Міф-факт”  присутні відзначили, що ніхто не застрахований від трудової дискримінації. Переглянувши відеоролик “Життя на продаж”, учасники тренінгу спільно склали основні правила “Абетки безпеки” при виїзді за кордон та отриманні “вигідної” пропозиції роботи.

Наприкінці тренінгу фахівці розповіли про діяльність міжнародних організацій, які допомагають постраждалим від торгівлі людьми, консульські установи України за кордоном та надали корисні поради щодо особистої безпеки. Всі  присутні отримали інформаційні матеріали та під час  дзвінка на “гарячу лінію 527” переконалися, що отримати допомогу дуже просто.

Для підвищення обізнаності населення щодо ризиків торгівлі людьми присутні були проінформовані про такі телефонні лінії, що працюють в Україні:

0-800-505-501 -  безкоштовно зі стаціонарних телефонів в Україні,

527 -  безкоштовно з мобільних телефонів в Україні.