У Великобагачанській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітної категорії населення. Тему легальної зайнятості та захисту трудових прав працівників підняли фахівці Управління Держпраці у Полтавської області.

У ході проведення семінару головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Світлана Гармаш акцентувала увагу присутніх на недопустимості відсутності оформлення трудових відносин при працевлаштуванні та ризиках, які несуть і працівники, і роботодавці при неналежному оформленні трудових відносин.

Фахівець ознайомила присутніх з порядком укладання трудового договору та роз’яснила його суттєві відмінності від договору цивільно-правового характеру.

Учасників семінару ознайомили із повноваженнями спеціалістів Держпраці при здійсненні захисту трудових прав працівників, надали адреси та контактні телефони полтавського Управління для звернення громадян у разі порушення їхніх трудових прав.