Легальна зайнятість – гарантія захисту соціальних і трудових прав. Такою була тема семінару з роботодавцями у Новосанжарській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості за участю головного державного інспектора Управління Держпраці в Полтавській області Оксани Власненко.

Офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту найманих працівників, кадрової стабільності та налагодження роботи усіх учасників трудового процесу з метою досягнення позитивного результату.

Водночас,для роботодавця - це і позитивний імідж та репутація надійного партнера, що є запорукою процвітання бізнесу та примноження прибутків.

Роботодавці обмінялися досвідом роботи, поспілкуватися про важливі для них моменти.

 

***  

 

Темі легалізації праці присвятили і засідання «круглого столу»  в приміщенні Гребінківської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. У зібранні взяли  участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та роботодавці району.

Директор філії Наталія Широкова у вступному слові наголосила: “Суспільство має усвідомити, що легалізація заробітної плати – це гідне забезпечення майбутнього кожного з нас”.

Одностайну думку про актуальність теми легалізації праці висловили і присутні представники  райдержадміністрації, управління Держпраці, Пенсійного фонду та інших причетних структур.   

Серед обговорюваних питань – забезпечення соціальних прав застрахованих осіб, шляхи легалізації заробітної плати та виявлення праці неоформлених працівників.

Роз’яснено безліч питань, що цікавили роботодавців щодо фактичного допуску працівників до роботи без оформлення трудового договору, оформлення працівника на неповний робочий день, штрафних санкцій за недотримання трудового законодавства тощо.