Народилася 16 березня 1971 року у м.Полтаві.

У 1989 році закінчила технікум радянської торгівлі у м. Полтаві, та у 2006 році Полтавську державну аграрну академію за спеціальністю «Облік і аудит».

Трудову діяльність розпочала у 1989 році. Працювала бухгалтером на різних підприємствах міста Полтава.

З 1995 року працювала бухгалтером відділу бухгалтерського обліку та звітності Полтавського центру по нарахуванню і виплаті пенсій і допомог у м. Полтаві, заступником головного бухгалтера, начальником відділу –головним бухгалтером відділу бухгалтерського обліку та звітності Центру по нарахуванню і виплаті допомоги та здійснення контролю за правильністю призначення та виплати пенсій м. Полтава.

З 2004 року – начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та відомчого контролю: управління фінансів, бухгалтерського обліку, звітності та відомчого контролю, реабілітації та стаціонарних установ  Головного управління праці та соціального захисту населення Полтавської облдержадміністрації.

З 2009 року – заступник начальника відділу – заступник головного бухгалтера відділу бухгалтерського обліку Полтавського обласного центру зайнятості.

З червня 2017 року – заступник директора – начальник відділу організації матеріально – технічного забезпечення Полтавського обласного центру зайнятості.

З грудня 2018 року  - заступник директора Полтавського обласного центру зайнятості. 

Незаміжня, має дочку.

Контактні дані: телефон (0532) 51-84-54