Профінформаційні групові заходи, тематичні семінари та вебінари для безробітних, у тому числі для військовослужбовців та учасників АТО, з орієнтації на службу за контрактом в Збройних силах України постійно проводяться у філіях Полтавського обласного центру зайнятості. 

Так, днями  безробітні громадяни, які бажають проходити військову службу за контрактом, взяли участь в інформаційному вебінарі на платформі ZOOM у Кобеляцькій районній філії.  На цьому заході начальник відділу організації профорієнтації  Полтавського обласного центру зайнятості Микола Окара  презентував роботодавця - 81 аеромобільну бригаду 5 батальйонної тактичної групи десантно-штурмових військ Збройних сил України.

Під час вебінару безробітні Кобеляцького та Котелевського районів дізнались про вакантні посади представленої бригади, а саме: кулеметник, зв'язківець, снайпер, водій, кухар, стрілець, гранатометник, медик та навідник. У ході онлайн-спілкування учасникам надана інформація про заробітну плату, можливість кар’єрного росту, навчання,  отримання вищої освіти,  соціальний захист військовослужбовців тощо. Бажаючі працевлаштуватися отримали контактні дані для подальшого зв'язку з контактною особою. 

Військовий комісар Кобеляцького районного військового комісаріату майор Петро Андрушко поінформував про інші пропозиції працевлаштування за контрактом і вакантні посади у військових частинах ЗСУ. 

***  

Задля надання повної адресної інформації жителям Шишацького району, які бажають проходити військову службу за контрактом, фахівці районної філії Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням. У населених пунктах Шишацької об'єднаної територіальної громади, сільських радах тощо розміщені об’яви з інформацією про службу за контрактом.

Із шукачами роботи, які зареєстровані в Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, проводяться семінари, вебінари та інформування під час кожного відвідування про можливість та умови проходження військової служби за контрактом.       

Нещодавно в Шишацькій районній філії провели Skype-конференцію для безробітних, які цікавляться службою в ЗСУ з представником рекрутингової групи 81 аеромобільної бригади 5 батальйонної тактичної групи БТГр десантно-штурмових військ ЗСУ Андрієм Ляліним. Він розповів учасникам заходу про умови та переваги служби в цій бригаді: щомісячне грошове забезпечення від 11 тисяч гривень, посвідчення учасника бойових дій, соціальні гарантії, безкоштовне медичне та санітарно-курортне лікування, інші соціальні пільги; також надав інформацію про  вимоги до кандидатів та показав презентацію служби. 

 На службу запрошуються чоловіки та жінки-медики, які бажають проходити військову службу за контрактом. 

Представник військового комісаріату детально розповів про переваги служби за контрактом. Мета цих заходів донести громадянам, що служба за контрактом - це офіційне працевлаштування в Україні і стабільний заробіток.