Для кращої ефективності заходів щодо запобігання і протидій корупції у Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 26 жовтня 2020 року за участі головного спеціаліста Пирятинського бюро правової допомоги Лубенського місцевого центру з надання БВПД Івана Кудрявцева проведена консультаційно-роз’яснювальна робота з питань дотримання та застосування вимог антикорупційного законодавства.

Під час семінару увага працівників філії акцентувалася на корупційних ризиках, які можуть мати місце у зв'язку з виконанням ними посадових обов'язків за конкретними напрямами діяльності.

Розглянутий зокрема алгоритм дій посадових осіб філії у випадку виявлення ознак корупційних та пов'язаних з корупцією правопорушень.

Особливу увагу на зустрічі приділили порядку врегулювання конфлікту інтересів.

Зокрема, детально роз’яснені сутність та відмінність понять «потенційний конфлікт інтересів» та «реальний конфлікт інтересів», особливості відповідальності, яка настає за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Крім того, надані рекомендації стосовно етики поведінки, зовнішнього вигляду, мови, ставлення до справ і виконання завдань,  а також правила взаємодії між колегами.

У ході проведення заходу фахівцям філії наведені приклади корупційних і пов'язаних з корупцією правопорушень, а також доведена інформація про види відповідальності, передбачені чинним законодавством.

Наприкінці семінару, в якому взяли участь 7 фахівців Пирятинської районної філії, присутні обговорили питання, що їх зацікавили.