У Карлівському управлінні Полтавської філії Полтавського обласного центру зайнятості  29 січня поточного  року відбувся семінар-навчання на тему: «Конфлікт інтересів та шляхи його врегулювання»

До участі у семінарі  запрошено головного юриста сектору Карлівського бюро правової допомоги Сніжану Вітюгіну.

Під час навчання фахівці управління ознайомилися з базовими поняттями антикорупційного законодавства: конфлікт інтересів, потенційний та реальний конфлікт інтересів, близькі особи.

Обговорили шляхи врегулювання конфлікту інтересів, дії особи в разі існування сумнівів щодо наявності конфлікту інтересів та ознайомилися з покроковою інструкцією підготовленою Національним агенством для вирішення цього питання самостійно. Пройшли експрес-тест на виявлення конфлікту інтересів.

Також присутні ознайомилися з матеріалами на сайті НАЗК, а саме зразками повідомлень щодо наявності конфлікту інтересів.

Підводячи підсумки семінару, начальник управління Ірина Іщенко акцентувала увагу присутніх на важливості даного питання та наголосила, що у разі невиконання вимог антикорупційного законодавства щодо неповідомлення про конфлікт інтересів і невжиття заходів щодо протидії корупції настає відповідальність за корупційне правопорушення, передбачена КУпАП.