Що таке конфлікт інтересів у посадових осіб юридичної особи публічного права, чим він небезпечний для суспільства і особи, та яка наступає відповідальність? Відповіді на ці питання обговорювалися в Пирятинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Так, 29 серпня проведене чергове тематичне заняття із працівниками філії з метою подальшого вивчення поняття конфлікту інтересів за чинним законодавством України та роз’яснення щодо порядку його запобігання та врегулювання.  

Під час проведення семінару директор філії Марія Пшиченко зазначила, що  конфлікт інтересів – це таке явище, коли виникає суперечність між приватним інтересом посадової особи та її посадовими повноваженнями, що може вплинути чи впливає на об’єктивність чи неупередженість прийняття рішення або на вчинення чи утримання від вчинення дій під час виконання своїх повноважень. 

У семінарі взяв участь головний спеціаліст Пирятинського бюро правової допомоги Лубенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Іван Кудрявцев, який  звернув увагу на  потенційний та реальний конфлікт інтересів, поняття яких наведено в Законі України «Про запобігання корупції», зазначив ознаки конфлікту інтересів, суб’єктів з питань запобігання конфлікту інтересів, та способи врегулювання конфлікту інтересів.

Працівники філії отримали вичерпні відповіді на поставлені ними запитання.   Загалом на заході були присутні 10 осіб.