Продовжується співпраця служби зайнятості з військкоматами стосовно допомоги в комплектуванні частин віійськовослужбовцями за контрактом.  

У Хорольській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості пройшов черговий  семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України.

На військову службу за контрактом до рядового, сержантського і старшинського складу приймаються: громадяни призовного віку, які мають вищу, професійно-технічну, повну або базову загальну середню освіту і не проходили строкової військової служби; а також військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою.

Вік для прийняття кандидатів на військову службу за контрактом становить від 18 до 40 років (граничний вік прийняття в особливий період збільшується до 60 років для чоловіків, для жінок – до 50 років).

5 кроків до контрактника

Крок 1: Прийти до свого районного військового комісаріату та більш детально дізнатися про військову службу у Збройних силах України. Відвідати військову частину, яка зацікавила, дізнатися про майбутню службу та обрану спеціальність.

Крок 2: Подати усі необхідні документи.

Крок 3: Пройти медичне обстеження, професійний та психологічний відбір.

Крок 4: Підписати контракт, пройти курс навчання за обраною спеціальністю в військових навчальних центрах.

Крок 5: Прибути  до обраного місця служби та пройти військову службу за отриманою спеціальністю.

Отримати більш детальну інформацію бажаючих запросили в Хорольську районну філію обласного центру зайнятості та Хорольський районний військовий комісаріат.