З нагоди Всесвітнього дня боротьби для клієнтів пробації у службі зайнятості провели тематичний захід. Людям розповіли про безпечне і легальне працевлаштування, коли працівники почувається захищеним. 

Глобинська районна філя Полтавського обласного центру зайнятості систематично, відповідно до встановленого графіка, на базі Глобинського сектору пробації проводить семінари для осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Так, 16 липня, до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, відбувся тематичний захід, в ході якого присутні клієнти пробації отримали від фахівця з профорієнтації регіональної філії Тетяни Дзугань інформацію про основні засади безпечного працевлаштування, стан сучасного ринку праці, рекомендації щодо пошуку роботи. А також ознайомилися з послугами Державної служби зайнятості, зокрема, можливістю отримання електронних послуг на порталі ДСЗ.

Особливий інтерес у слухачів викликала інформація про можливості професійного навчання за направленням служби зайнятості та отримання робітничих спеціальностей.

По завершенню зустрічі учасники отримали вичерпні відповіді на запитання щодо безпечної трудової міграції та працевлаштування, а також - інформаційні матеріали.