У приміщенні Кременчуцького районного сектору № 1 філії ДУ «Центр пробації» в Полтавській області провідний фахівець Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Дзугань спільно з капітаном відділу поліції Кременчуцького РУП ГУНП в Полтавській області Олексієм Демішевим 10 серпня провели інформаційно – роз’яснювальний захід для осіб, які засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі.

Тетяна Дзугань розповіла про умови реєстрації в центрі зайнятості, про стан ринку праці в місті та регіоні, про послуги Державної служби зайнятості, можливість пройти  профнавчання або підвищити кваліфікацію в центрах професійно – технічної освіти Державної служби зайнятості на безоплатній основі та перспективами працевлаштування. Також приділила увагу перевагам легальної зайнятості.

Представник поліції провів з учасниками заходу бесіду щодо недопущення в подальшому нових правопорушень, підкресливши питання попередження насильства в сім’ї та усвідомлення негативних наслідків конфліктної поведінки в родині.

Спільна робота фахівців служби зайнятості, пробації і поліції спрямована на формування та закріплення у людей мотивації до позитивних змін у власному житті, сумлінного ставлення до праці, дотримання вимог законів та інших прийнятих у суспільстві правил поведінки.