Незважаючи на те, що карантинні заходи змінили формат діяльності підприємств та організацій, Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості завжди готовий до діалогу зі своїми клієнтами.

Три дні поспіль у стінах Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості спеціалісти відділу активної підтримки безробітних, заступник начальника відділу Наталія Андрусенко та провідний фахівець Ірина Дорошенко продовжують проводити інформаційні вебінари для безробітних із загальних питань зайнятості на тему: “Основні послуги служби зайнятості в період карантину” за допомогою програми «Zoom».

На онлайн семінарах слухачам дають відповіді на основні питання, які ставлять клієнти. Протягом сьогоднішнього дня, 6 травня, завдяки дистанційній комунікації, слухачі отримують інформацію про:

особливості обслуговування в службі зайнятості та рекрутингові послуги в умовах карантину;

виплату по безробіттю;

реєстрацію в службі зайнятості;

інформацію щодо того, як приступити до роботи, перебуваючи на обліку у центрі зайнятості;

веб-ресурси ДСЗ, якими можна скористатися для отримання додаткових знань та компетенцій, а саме – «Освітній портал ДСЗ», «Платформа профорієнтації», «Lingva Skills», профконсультаційна мережа «Моя професія», сучасні джерела пошуку роботи та особливості складання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем, якщо вона буде проходити у дистанційному режимі тощо.

Працівники служби зайнятості  також розповідають про сайт Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості та Фейсбук-сторінку, на яких можна знайти актуальні вакансії, розмістити власне резюме подивитися зміни до законодавства та почитати цікаві новини.

Наприкінці конжного онлайн-семінару ведучі надають роз’яснення з питань, які слухачі поставили в чаті.

Інформаційні вебінари проходять у Кременчуцькому МРЦЗ протягом трьох днів (5, 6 та 7 травня), чотири рази на день: о 10:00, 11:00, 14:00 та 15:00.

Вебінари є новим та зручним візуальним, дистанційним методом зв'язку із громадянами для надання їм послуг служби зайнятості.