Днями завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Тетяна Баранцова та начальник відділу «Семенівське бюро правової допомоги» Тетяна Новобранець провели інформаційний вебінар.

Його мета - запобігти вчиненню повторних кримінальних правопорушень особами, засудженими до покарання не пов’язаного з позбавленням волі, які перебувають на обліку в Семенівському районному секторі філії «Центр пробації» у Полтавській області.

Завідувач сектору активної підтримки безробітних Тетяна Баранцова поінформувала присутніх про мету проведення акції та акцетувала увагу присутніх на послугах, які вони можуть отримати у службі зайнятості, серед яких:

- Працевлаштування

- Послуги з професійного навчання

- Допомога у написанні резюме та підготовка до співбесіди з роботодавцем

- Користування електронними сервісами ДСЗ.

Тетяна Новобранець повідомила слухачам про особливості домашнього насильства, заходи, спрямовані на протидію цьому явищу. Присутніх поінформували про можливість отримати правову консультацію, звернувшись безпосередньо до відділу “Семенівське бюро правової допомоги” або зателефонувавши на номер відділу (05341) 91-2-43.

Слухачі вебінару дізналися, що потерпілі від домашнього насильства та свідки можуть отримати онлайн-консультацію юристів щодо захисту своїх прав, написавши у Телеграм-чат «Правова допомога протидії насильству».