Семінари для кілєнтів служби зайнятості мають різну тематичну направленість, слугують кращій інформованості людей з актуальних питань, зокрема і правового характеру. 

Так, нещодавно у приміщенні Глобинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості для підвищення правової освіченості громадян відбувся інформаційний семінар для клієнтів служби зайнятості на тему: «Профілактика домашнього насильства або насильство за ознакою статі».

В заході взяла участь Владислава Сусід – психолог із соціальної роботи Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг» Глобинської міської ради. 

Фахівець  ознайомила присутніх з поняттям «насильство у сім’ї», розповіла про його види (фізичне, психологічне, сексуальне, економічне) та навела приклади з життя проявів насильства у сім’ї; наголосила на наслідках та відповідальності у разі вчинення насильства.

Учасники заходу отримали інформаційні буклети з контактами - куди звертатися у разі вчинення насильства та порадами, як цьому ганебному явищу запобігти.