Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості спільно з представником Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги днями провели інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС.

Під час заходу представниця правопросвітництва розповіла присутнім про послуги, які надає Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та юридичні консультації, якими можуть скористатися колишні військовослужбовці. 

Зокрема, вони дізналися: куди звертатися за призначенням пенсії, що враховується для її обчислення, як зараховується період військової служби до страхового стажу.

Окрім цього, слухачі довідалися про право на медичну допомогу, безоплатне забезпечення ліками, отримання пільгового рецепту на ліки, надання путівок за рахунок Міністерства оборони України, додаткову відпустку для санаторно-курортного лікування, оздоровлення дітей, а також порядок складення позову і які документи для цього необхідні.

Учасникам зустрічі також надавалася інформація про соціальні послуги служби зайнятості. 

По закінченню семінару присутні мали змогу поставити уточнюючі запитання, на які отримали ґрунтовні відповіді. Бажаючі взяли із собою роздатковий матеріал, у якому детально розповідається про послуги центру з надання правової допомоги. 

Клієнти служби зайнятості висловили вдячність за такі заходи, зазначивши, що під час них вони дізнаються багато корисної інформації, яка стане їм у нагоді.