Згідно плану проведення навчань та тренінгів, зважаючи на постійну актуальність питання, 30 жовтня 2017 року в Оржицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості було проведено навчання для фахівців служби по вивченню антикорупційного законодавства.

Зокрема, розглянуто питання «Врегулювання конфлікту інтересів, прозорість доходів і видатків публічних осіб. Законодавство та судова практика».

Для участі у заході було запрошено представника Оржицького відділення національної поліції Пруса Дмитра Сергійовича. В ході його виступу та подальшого обговорення до працівників центру було доведено основні правові аспекти декларування доходів та витрат, правила заповнення декларацій, трактування окремих вимог Закону України «Про запобігання корупції».

Крім цього, надаючи відповідь на запитання фахівців центру, представником національної поліції було також роз’яснено окремі практичні питання щодо запобігання та врегулювання потенційного та реального конфлікту інтересів при виконанні службових обов’язків, законодавчі вимоги до посадових осіб юридичної особи публічного права, а також окремі приклади судової практики з даного питання.

З метою налагодження тісної співпраці з органами національної поліції, безумовного дотримання фахівцями антикорупційного законодавства, а також підвищення обізнаності з вищезазначених питань, досягнута домовленість про регулярні заходи у такому форматі в майбутньому.

У навчанні взяли участь 12 працівників філії.