Спеціалісти відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості спільно з начальником відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко провели інформаційний семінар для військовослужбовців і ветеранів АТО/ООС.

Під час заходу представниця правопросвітництва розповіла присутнім про послуги, які надає Центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги та юридичні консультації, якими можуть скористатися громадяни цих категорій. 

Зокрема, Світлана Терещенко роз’яснила: куди звертати за призначенням пенсії, що враховується для її обчислення, як зараховується період військової служби до страхового стажу, назвала перелік документів, необхідних для отримання пенсії тощо.

Окрім цього, військовослужбовці та ветерани АТО/ООС дізналися про право на медичну допомогу, безоплатне забезпечення ліками, отримання пільгового рецепту на ліки, надання путівок за рахунок Міністерства оборони України, додаткову відпустку для санаторно-курортного лікування, оздоровлення дітей, а також по порядок складання позову і які документи для цього необхідні.

По закінченню семінару присутні мали змогу поставити уточнюючі запитання, на які отримали ґрунтовну відповідь. Люди отримали роздатковий матеріал про послуги центру правової допомоги. 

При цьому один із учасників семінару зазначив, що йому вже доводилося отримувати допомогу у центрі безоплатної правової допомоги, підкресливши, що задоволений результатом і роботою фахівців.