Інформаційні вебінари для безробітних

Служба зайнятості Полтавської області для консультування шукачів роботи та роботодавців впровадила нову форму спілкування з клієнтами  – інформаційні вебінари, тобто онлайн семінари з актуальних питань зайнятості.

Зараз інформаційні вебінари є безпечною формою інформування клієнтів служби зайнятості під час карантину.

Так, в умовах карантину Семенівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості розпочала застосування інноваційних методів: інформування громадян через засоби онлайн зв’язку. 

 29 квітня 2020 року завідувач сектору активної підтримки безробітних Семенівської районної філії Полтавського ОЦЗ Баранцова Тетяна провела інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості з використанням програми "Zoom".
У ході вебінару присутні ознайомились із:

* основними послугами Служби зайнятості

*реєстрацією безробітних під час карантину

 *електронними сервісами Служби зайнятості ( Освітній портал ДСЗ, Платформа з профорієнтаціцї та розвитку кар"єри, консультаційна мережа "Моя професія" та інше)

 *умовами та призначенням виплати допомоги по безробіттю

*змінами у законодавстві України щодо призначення допомоги по безробіттю у період карантину.

На вебінарі також була присутня керівник Семенівського бюро правової допомоги Тетяна Новобранець, яка поінформувала слухачів про діяльність установи, а також про недопущення порушення прав працюючих громадян під час карантину.


Впровадження таких заходів не лише заощаджує час безробітних громадян, але і дбає про безпеку, здоров'я та підвищує обізнаність з питань праці.