Полтавська обласна служба зайнятості тісно співпрацює з роботодавцями регіону.

Так ФОП Луцишіна Алла Олександрівна відкрила в смт. Шишаки швейний цех.

Завдяки роботодавцю в смт. Шишаки отримають роботу 25 осіб з числа безробітних.

На відкриття були запрошені жінки, які бажають працювати на підприємстві. На захід прийшли 45 жінок різного віку.

З кожною жінкою-претендентом на робоче місце комісією, в яку входили працівники підприємства, представники ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ» та відділу організації профнавчання Полтавського обласного центру зайнятості, було проведено співбесіду.

Основними питаннями, які були задані роботодавцем безробітним були: освіта та кваліфікація, стаж роботи, наявність навичок роботи за професією швачка. Також після співбесіди під керівництвом досвідчених технологів підприємства всім жінкам було запропоновано ознайомлення зі швейним обладнанням та проведення пробної роботи.

Після співбесіди і пробної роботи претендентам на працевлаштування було запропоновано проходження попереднього професійного навчання.

12 осіб з числа безробітних, які мають кваліфікацію швачка розпочинають стажування 26 лютого 2018 року безпосередньо у роботодавця на робочому місці.

Ще 9 осіб, які мають іншу професійно-технічну освіту, отримають часткову кваліфікацію (компетентність) за професією швачка на базі ДНЗ «Полтавський ЦПТО ДСЗ».

По закінченню навчання всі безробітні будуть працевлаштовані на вищезазначене підприємство. Професійне навчання дасть можливість слухачам вивчити нове обладнання, пристосуватися до виробництва та адаптуватися на робочому місці.