У Чорнухинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості за ініціативи районного сектору філії «Центру пробації» в Полтавській області пройшов семінар із загальних питань зайнятості та стану ринку праці для осіб, які засуджені до покарання без позбавлення волі.

Організували його для того, щоб надати суб’єктам пробації вичерпну інформацію про роботу районної філії центру зайнятості, види соціальних послуг служби зайнятості.

Провідний фахівець з питань зайнятості Наталія Перелет поінформувала про послуги служби, порядок реєстрації,  перспективи працевлаштування та стан місцевого ринку праці. Також ознайомила з можливістю проходження професійного навчання, перевагами легальної зайнятості, що гарантує виплату зарплати,  розповіла про актуальні вакансії, професійне навчання, можливість додаткової матеріальної підтримки через участь у громадських роботах.

 «Такі заходи необхідно проводити для соціальної адаптації та повернення до повноцінного життя суб’єктів пробації», - зазначив інспектор центру пробації Сергій Яновський.