У  приміщенні Чорнухинської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості 19 листопада за ініціативи Чорнухинського районного сектору філії державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Юлія Томченко провела інформаційно - орієнтаційний захід із суб’єктами пробації. Мета семінару – зорієнтувати людей, які перебувають на обліку, на професійне навчання для потреб ринку праці Полтавської області.

Присутні дізналися про замовлення роботодавців за груповими та індивідуальними формами навчання за професіями, спеціальностями або напрямками підвищення кваліфікації. Людям надана інформація про стан ринку праці та основні ринкоутворюючі підприємства краю, та  професії, що користуються підвищеним попитом.

 Клієнти також ознайомилися з представленими навчальними закладами та можливостями навчання в Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Завдяки таким заходам підоблікові особи визначаються з  професіями, які є актуальними на ринку праці саме на сьогоднішній день, а це, в свою чергу, допоможе швидшому їх працевлаштуванню,  відзначив начальник Чорнухинського районного сектору з питань пробації Роман Ляш.