У  Решетилівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості проведено  засідання  клубу для безробітних «Зміни себе: стань успішним в цьому житті» на тему: «Готуємось до Великодня». На захід були запрошені гості з ДНЗ «Решетилівського аграрного ліцею імені І. Г. Боровенського»  викладач-методист,  зав. кафедрою пекарів, "Відмінник освіти України" - Самченко
Надія Михайлівна та Решетилівського художнього  професійного ліцею, майстер народної творчості, член спілки майстрів народної творчості України - Омельченко Валентина Борисівна.

        У кожного з нас  свято Великодня  асоціюється з  рум'яною  пасхою,  з родзинками та розписними  писанками. Місцеві майстри виготовляють справжні шедеври з неповторними малюнками і символами. На початку заходу Валентина Борисівна  провела дуже корисний майстер-клас по виготовленню традиційної писанки - розпис за допомогою воску. Присутні із захопленням слухали  цікаву розповідь про розвиток писанкового мистецтва, спостерігали за самим процесом розпису та брали активну участь. Вона розповіла, що писанкове мистецтво це прибутковий промисел, який дуже цінується в нашій країні та за її межами.

               Далі Надія Михайлівна продовжила  цю цікаву тему про походження Великодня, його обряди та звичаї. Розповіла рецепт і технологію приготування пасхи, та як можна гарно і по сучасному її прикрасити.  В українського народу є чимало звичаїв та повір’їв, пов’язаних із приготуванням пасхи. Складові тіста мають бути свіжі та якісні. А найважливіша умова - пекти її з любов’ю і вкладати у процес всю душу. І незалежно, де випікати  - у старій бабусиній печі чи сучасній електричній.

         По закінченю засідання, керівник Клубу Джос Юлія Віталіївна, наголосила на  актуальності відкриття власної справи з оформлення свят, адже часто саме від цього залежить, як загальне враження про свято, так і настрій гостей. Адже оформлення свят - це мистецтво.