«Генеруй бізнес ідею та розпочни свій бізнес». Така назва інформаційного семінару для  безробітних, які цікавляться підприємницькою діяльністю.

Провели захід у Решетилівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Мета проведення – поінформувати про стан ринку праці та перспективи розвитку підприємництва в регіоні, сприяння Державної служби зайнятості в організації підприємницької діяльності та самозайнятості населення. 

Профконсультант філії Юлія Джос  звернула увагу запрошених на те, що кожна справа розпочинається з бізнес-ідеї. Її вибір – один з найважливіших етапів у започаткуванні власної справи. Хороша ідея дуже цінна, бо є основою будь-якого бізнесу. Помилковий вибір бізнес-ідеї може призвести, у кращому випадку,  до втрати часу,  а в гіршому – до втрати вкладених коштів. 

Під час заходу висвітлила питання: бізнес-плану, ціноутворення, реклама та ін. Наголосила на можливості проходження психодіагностичного тестування в центрі зайнятості на визначення схильності до ведення власного бізнесу.

Отже, перш ніж визначитися з питанням, започаткуванням власної справи, потрібно добре проаналізувати свої бажання, вміння та особистісні якості, і не боятись труднощів.