Чутівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості для недопущення поширення коронавірусу та сезонних респіраторних захворювань проводить інформування шукачів роботи дистанційно, на платформі ZOOM.

До проведення заходів долучають соціальних партнерів.

Так, 26 січня 2021 року пройшов вебінар із загальних питань зайнятості, до участі в якому запрошено представника місцевого бюро правової допомоги Сергія Зінченка. Сергій Володимирович розповів про послуги, які надає бюро правової допомоги громадянам, та можливості їх отримання.

Провідний фахівець з профорієнтації філії Юлія Шейко поінформувала слухачів про можливості Державної служби зайнятості, зокрема, електронні ресурси, права та обов'язки шукачів роботи, важливість легального працевлаштування, стан регіонального ринку праці, актуальні вакансії тощо. 

Корисні посилання: 

Пошук вакансій та цікава корисна інформація на сайті Державної служби зайнятості:https://bit.ly/3ppaIAu  

Освітній портал:https://bit.ly/3sXeNya

Платформа профорієнтації та розвитку кар'єри: https://bit.ly/2YgPwke

Веб-заходи — ефективний та зручний метод спілкування, тож запрошуємо до участі! Про перелік та тематику вебінарів можна дізнатись у кар'єрного радника, або переглянувши відомості в особистому кабінеті на сайті      https://bit.ly/39kovmk .