У філіях Полтавського обласного центру зайнятості тривають профінформаційні заходи для населення «Інформаційні вебінари». Це дистанційні семінари із загальних питань зайнятості, що проводяться в режимі онлайн.

Впровадження нової форми дистанційної роботи з безробітними – вебінару  –  у нинішніх умовах доцільне та корисне. Це заощаджує час працівників і клієнтів, адже дає змогу одночасно надати й отримати необхідну інформацію кільком особам без фізичної присутності в одному приміщенні, береже здоров’я людей, збільшує обізнаність безробітних про діяльність служби зайнятості, пошук роботи тощо.

30 квітня вебінари провели в кількох філіях Полтавського обласного центру зайнятості: Кобеляцький, Оржицькій, Великобагачанській, Решетилівській районних філіях і Гадяцькій міськрайонній філії.

На онлайн семінарах клієнти та всі бажаючі отримали від працівників служби зайнятості актуальну інформацію. Зокрема, дізналися про:
* особливості реєстрації в службі зайнятості в період карантину,

* основні послуги Державної служби зайнятості та можливість їх отримання під час дії карантинних обмежень,

*варіанти пошуку роботи під час карантину,

*електронні сервіси служби зайнятості та можливості їх використання (офіційний сайт, платформа профорієнтації та розвитку кар’єри, Освітній портал),

* переваги легальної зайнятості,

*особливості виплати допомоги по безробіттю,

*відповідальність за подання достовірних даних при заповненні заяв в електронній формі тощо.