«Хто хоче — шукає можливості, хто не хоче — шукає причини», — говорив мудрий Сократ. Фахівці Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості постійно комунікують із шукачами роботи засобами телефонного та електронного зв'язку. Нещодавно запровадили вебінари з використанням комунікаційної платформи ZOOM, де слухачі можуть отримати актуальну інформацію.Темою інформаційного вебінару, що відбувся в Чутівській філії 12 травня, обрали взаємодію Державної служби зайнятості та шукачів роботи.

Провідний фахівець з профорієнтації філії Юлія Шейко ознайомила слухачів із послугами, котрі можна отримати як при зверненні до філії, так і на сайті Державної служби зайнятості, та з особливостями надання допомоги по безробіттю в умовах карантину.    До спілкування запросили соціального партнера філії — головного спеціаліста відділу «Чутівське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання БВПД Валерію Смаглюк, яка повідомила про можливість отримання консультацій та інших послуг при зверненні до бюро.

 

Які бувають види резюме, яка його структура і правила заповнення, як скласти вдале резюме та супровідний лист, які трапляються помилки при створенні резюме – такій тематиці присвятили онлайн-семінар - інформаційний вебінар у Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості.

Слухачі дізналися також деякі секрети: що зробить оголошення про пошук роботи ефективним і цікавим для роботодавців, яким має бути ідеальне резюме,  що має підкреслити супровідний лист тощо.

Учасники отримали детальні пояснення, як створити резюме на інтернет-ресурсах, які є можливості для цього сайту Державної служби зайнятості, Освітнього порталу, порталу «Дія», де переглянути навчальний серіал по створенню резюме та іншу тематичну інформацію.

 На період дії карантину центри зайнятості та філії надають усі послуги  у дистанційному/телефонному режимі, засобами онлайн зв'язку та Інтернету. Надважливим завданням є забезпечення безпеки для здоров’я клієнтів та працівників ДСЗ. Тому в Службі зайнятості запровадили дистанційне обслуговування і кожен день відшліфовуються нові підходи в роботі служби. 

13 травня Лохвицькою районною філією Полтавського обласного центру зайнятості  проведений онлайн вебінар за допомогою програми ZOOM для зареєстрованих безробітних громадян на тему «Актуальні послуги служби зайнятості у період карантину».

Безробітним, які  зареєструвалися для участі у вебінарі, організованому Лохвицькою районною філією Полтавського обласного центру зайнятості, детально розповіли про те, які послуги надає Державна служба зайнятості.  А також про: деякі нюанси подання документів та обслуговування громадян під час дії карантинних обмежень, надання допомоги по безробіттю, можливості пошуку роботи в умовах карантину, зокрема дистанційний пошук роботи. Фахівці служби зайнятості навчили користуватися електронними сервісами служби зайнятості, проаналізували регіональний ринок праці та показали наявні вакансії у провідних роботодавців району.

 

Фахівець Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Андрій Василенко провів вебінар із загальних питань зайнятості для безробітних.

Під час онлайн спілкування надав людям інформацію про особливості реєстрації в службі зайнятості, умови виплати допомоги по безробіттю у період карантину, про основні послуги служби зайнятості, про зміни в законодавстві на період карантину, про електронні сервіси та веб сайт Державної служби зайнятості, якими можна скористатися для отримання корисних навичок і пошуку роботи.

Інформаційні вебінари в нинішніх умовах є доцільними і водночас безпечними. Наприкінці вебінару слухачі  отримали відповіді на питання, які поставили фахівцю служби зайнятості при спілкуванні онлайн