У Диканській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості 21 лютого 2020 року відбулася зустріч трудового колективу з заступником начальника відділу  «Диканське бюро правової допомоги» Полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Маценко.

Мета зустрічі – сформувати у працівників Диканської районної філії Полтавського ОЦЗ правову свідомість щодо антикорупційного законодавства України, особистої відповідальності за дотримання норм Закону України «Про запобігання корупції».

Фахівець з безоплатної правової допомоги Диканщини ознайомила присутніх з юридичним поняттям корупції, корупційного правопорушення, конфлікту інтересів, суб’єктів відповідальності за корупційні правопорушення та суб’єктів, які здійснюватимуть заходи щодо запобігання та протидії корупції.  Людмила Маценко детально роз’яснила юридичне поняття «подарунок» та обмеження при його отриманні. Доповідачка також відзначила,  що порушення вимог Закону щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів відноситься до порушень, пов’язаних із корупцією, за яке законом встановлені дисциплінарна, цивільно-правова та адміністративна відповідальність.

Під час заняття розглянуті практичні питання застосування антикорупційного законодавства, які можуть виникати, отримані відповіді на запитання, які виникли в процесі навчання.

Оцінюючи тематичне заняття, директор філії Наталія Заливадна зазначила,  що важливим елементом запобігання корупції є усвідомлення кожним працівником особистої відповідальності за дотримання чинного антикорупційного законодавства фахівцями установи. Це має забезпечити ефективну роботу та сприятиме  підвищенню авторитету служби зайнятості.

Учасниками зустрічі  стали всі фахівці філії.