Проведення роз’яснювальної роботи, спрямованої на постійне інформування працівників щодо антикорупційного законодавства, та неухильне дотримання й виконання вимог і  обмежень, передбачених  Законом України «Про запобігання корупції», є одним з основних напрямків діяльності служби зайнятості.

Для цього в Горішньоплавнівській міській філії Полтавського обласного центру зайнятості проводяться щомісячні, а за потреби, й додаткові навчання фахівців з питань антикорупційного законодавства та його дотримання, а також заходи щодо запобігання корупційним проявам.

Так, протягом 1 кварталу 2021 року з  працівниками Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості проведені 4 навчання з питань запобігання корупції.

Мета таких заходів -  ознайомити працівників із  змістом останніх листів Національного агентства з питань запобігання корупції, новаціями в законодавстві стосовно запобігання  корупційним діянням та успішного виконання своїх обов’язків.

Під час навчань директор Горішньоплавнівської міської філії Полтавського обласного центру зайнятості Юрій Чернушенко  також нагадав присутнім про обов’язковість додержання загальновизнаних етичних норм поведінки, ввічливість у спілкуванні з клієнтами служби зайнятості та соціальними партнерами, колегами.