Питання дотримання антикорупційного законодавства посадовими особами Державної служби зайнятості є  одним із важливих у діяльності Полтавського обласного центру зайнятості.

Згідно з планом роботи Оржицької районної філії зазначені  питання систематично розглядаються на відповідних тематичних заняттях. Так, 18 вересня 2019 року, для працівників філії проведено відповідний захід із залученням фахівця бюро правової допомоги Андрія Слинька.  Під час заняття організовано предметний діалог щодо  особливостей застосування норм антикорупційного законодавства в діяльності юридичної особи публічного права.

 Насамперед в питаннях дотримання чинного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у посадових осіб філії. Крім цього особливу увагу зосереджено на відповідальності посадовців за прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди. Насамперед в питаннях дотримання чинного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у посадових осіб філії. Надано роз’яснення положень ст.368 Кримінального кодексу України.

Андрій Слинько також звернув увагу слухачів на судову практику у справах щодо корупційних правопорушень посадовими особами.  Після надання гостем відповідей на запитання працівників, директор філії Валерій Кирпань подякував соціальним партнерам за спільну працю та плідну взаємодію у питаннях запобігання корупції, зокрема в інформаційно-роз’яснювальній роботі.

На занятті були присутні 13 осіб.