В Україні — понад 11 мільйонів пенсіонерів. Середній розмір виплати після перерахунку перевищив 3 тисячі гривень. Та значна частина пенсіонерів отримують менші виплати. Тож що потрібно знати про призначення пенсій?
Днями до безробітних, які перебувають на обліку в Семенівській районній філії обласного центру зайнятості, завітали заступник начальника Глобинського відділу обслуговування громадян («Сервісний центр) Світлана Ткаленко та провідний спеціаліст відділу з питань призначення та перерахунків пенсій № 20 Ніна Дорошенко.


Учасникам семінару розповіли про умови призначення пенсії різних видів, необхідний мінімальний страховий стаж для набуття права на пенсійні виплати, важливість офіційного працевлаштування та сплати страхових внесків у повному обсязі. Також присутні дізналися про необхідність і важливість легального працевлаштування та про роботу Веб-порталу Пенсійного фонду, завдяки якому можливість для громадян контролювати легальність робочого місця та заробітної плати, страховий стаж, вчасність та повноту сплати роботодавцем внесків, а також отримати дистанційно консультацію, бути обізнаним щодо останніх змін у законодавстві.
Слухачі  мали можливість отримати індивідуальні консультації стосовно пенсійного забезпечення.