Досконале резюме. Як правильно його скласти                               

Створити  грамотне резюме дуже важливо для людини, яка шукає роботу. Саме воно служить основою запрошення на співбесіду, а його зміст має зацікавити потенційного роботодавця. Ця тема розглянута на вебінарі, який був проведений у форматі ZOOM - конференції 21 травня 2020 року. Фахівець з профорієнтації Диканської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості Лариса Дмитренко ознайомила учасників заходу з такою інформацією:

- поняття резюме та його основні  види;

- структура резюме  та правила його написання;

- складання супровідного листа та його мета;

- помилки при складанні резюме;

- створення резюме за допомогою сервісів ДСЗ.

На жаль, карантин триває. І нам всім необхідно максимально використовувати онлайн-ресурси з користю для себе! Для нас, фахівців служби зайнятості, важливо спілкуватися з безробітними та надавати їм всебічну допомогу у пошуку роботи, а для осіб, які шукають роботу спілкуватися у телефонному режимі зі своїми кар’єрними радниками та максимально використовувати електронні сервіси ДСЗ.

Карантинні обмеження внесли свої корективи, тому порада - вказувати в резюме, чи готові ви працювати віддалено. 

***   

У Глобинській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості безробітним на інформаційному вебінарі розповіли про ресурси служби зайнятості у смартфоні, послуги рекуртингу, вакансії регіонального ринку праці. 
Корисна для безробітних інформація - які обов'язки людини, яка перебуває на обліку в службі зайнятості, про які випадки безробітний має повідомляти в службу зайнятості ( працевлаштування, укоадання цивільної угоди, запосаткування власної справи).