12 березня о 12 годині Кременчуцький міськрайонний центр зайнятості разом з учнями загальноосвітньої школи №1 м.Кременчука завітав у гості до Кременчуцького професійного училища №26, який цього дня гостинно відкрив свої двері для 237 учнів 8-11 класів.

День відкритих дверей розпочався у актовій залі виступом керівництва училища. Присутні дізналися про історію існування навчального закладу, про правила вступу до нього, переглянули фільм про перелік професій, за якими є можливість навчатися.

Потім перед учнями виступила фахівець центру зайнятості. Вона розповіла про ринкоутворюючі підприємства міста.

Далі школярам запропонували екскурсію по навчальному закладу. Вони побачили виробничі майстерні училища, відвідали лабораторії, навчальні кабінети, отримали інформацію про порядок проведення вступних іспитів, про підготовчі курси, дозвілля студентів.

Школярам сподобались майстер-класи, які проводили майстри та студенти училища. Усі бажаючі теж мали можливість прийняти у них участь.

Пекарі-тістоміси показали роботу з тістом, кухарі-кондитери - як правильно нарізати овочі, токарі провели майстер-клас «Заклепка».

Метою цього заходу було донести до молоді, що настав час, коли їм потрібно визначитися ким бути, який професійний шлях обрати.

Головний висновок, до якого прийшли на заході учні, що обрана професія повинна давати широкі можливості для професійного розвитку та змін, і що при виборі професії потрібно звертати увагу не тільки на свої схильності та бажання, а й враховувати потребу ринку праці.