Генеральна Асамблея Ради ООН проголосила 20 лютого Всесвітнім днем соціальної справедливості, який відзначається щорічно починаючи з 2009 року.  В рамках проведення Дня соціальної справедливості 20 лютого 2018 року у Веселоподільській школі І-ІІІ ст. проведено профорієнтаційний захід «Моя майбутня професія».

Захід відвідали Інна Календар – староста Веселоподільського старостату, Лариса Губарь – директор Семенівської районної філії, військовий комісар Семенівського  РВК Співак Ігор Вікторович, провідний фахівець Семенівського районного сектору ГУ ДС надзвичайних ситуацій Віталій Жмінько, представники місцевої преси «Вісник Семенівщини» та «Голос Громади», представники професій та спеціальностей Ольга Горда, Бахаутдінов Сергій, Світлана Галат.

Щороку перед випускниками шкіл постає проблема вибору майбутнього. Саме майбутнього, тому що від правильності обраної дороги зараз залежить багато в чому те, як складеться життя потім. Професія визначить у майбутньому соціальний статус, і затребуваність у житті, і навіть рівень матеріального добробуту. Присутніх ознайомили з правилами вибору професії, класифікацією професій, можливостями проходження он-лайн тестування на визначення професійної спрямованості. Активісти школи презентували «Дерево професій» та «Мапу професій», а також підготували розповіді «Як я уявляю свій перший робочий день»

Під гаслом «Живи та працюй в Україні»  до учнів старших класів звернувся військовий комісар Семенівського РВК Ігор Співак та представник Семенівського районного сектору ГУ ДС надзвичайних ситуацій Віталій Жмінько. Вони ознайомили присутніх з професіями військовослужбовець та рятівник, а також можливостями вступу до відомчих вищих навчальних закладів.

Сергій Бахаутдінов презентував професію «Бурильник капітального ремонту свердловин». Він розповів учням що таке природний газ і звідкіля він береться. Діти з цікавістю розглядали «газ у колбі».

А Ольга Герда та Світлана Галат  провели майстер – класи для всіх присутніх із «В’язання метелика» та «Плетіння коси» відповідно. Діти з цікавістю спостерігали за роботами майстрів – як дівчатка, так і хлопчики. Представники преси навчали майбутніх журналістів основам вдалих фото.

На завершення заходу директору школи Іванині Н.С., заступнику директора з виховної роботи Любицькій А.І та активним учасникам заходу висловили величезну подяку в організації профорієнтаційного заходу «Моя майбутня професія», представникам різних професій за чудову екскурсію в світ професій. А тих, хто не визначився з майбутньою професією запросили пройти  тестування в Семенівській районній філії Полтавського обласного центру зайнятості. Двері нашої філії завжди відкриті для вас. Активістам Веселоподільської ЗОШ було вручено невеличкі подарунки.