Coursera – шанс реалізувати мрію

Спеціаліст Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості 15 липня провела вебінар про можливості безкоштовного навчання безробітних на курсах освітньої Інтернет-платформи Coursera.

Фахівець з питань зайнятості відділу активної підтримки безробітних Ірина Дорошенко розповіла присутнім, що метою даної платформи є допомога працездатним громадянам розвинути додаткові знання та навички для працевлаштування. Coursera пропонує своїм користувачам сотні безкоштовних онлайн-курсів з різних дисциплін, у разі успішного закінчення яких користувач отримує сертифікат про його проходження.

Наразі пропонуються курси в наступних галузях: інженерія, гуманітарні науки, медицина, біологія, суспільні науки, математика, бізнес, інформатика та інші.

Слухачі також дізналися про перші приклади успішного проходження курсів.

Після завершення онлайн семінару відбулося обговорення актуальних питань щодо курсу Coursera, до якого долучився начальник відділу організації профорієнтації Полтавського обласного центру зайнятості Микола Окара.

Учасники відео-конференції отримали вичерпні відповіді на свої питання і дізналися дуже багато цікавої інформації, за що були надзвичайно вдячні спеціалістам.

Увага! Зарахування слухачів буде здійснюватися до 30 вересня 2020 року. Навчання за вибраними курсами має бути завершене до 31 грудня 2020 року.

 Для безробітних громадян є унікалаьна можливість: за умови успішного проходження курсу вони можуть отримати сертифікат безкоштовно!

Що потрібно зробити, якщо ви вирішили скористатися такою унікальною можливістю:

Зареєстрованому безробітному:

звернутися до свого кар'єрного радника;

вказати:

прізвище, ім'я АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ (як написано у закордонному паспорті або ID-картці);

власний е-mail (на українських поштових серверах, куди прийде запрошення на навчання);

власний № мобільного телефону - вайбера (для підтримки зворотнього зв'язку з Адміністратором ОЦЗ).

Після одержання запрошення (це може бути протягом 30 хвилин), безробітний громадянин переходить за посиланнями, створює свій аккаунт та переходить до вибору курсів для навчання.

*** 

Можливості пошуку робочого місця розширюються для шукачів роботи завдяки оновленню професійних знань, набуття нових навичок та компетенцій.

Фахівці Шишацької районної філії Полтавського обласного центру зайнятості постійно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з безробітними  про можливості отримання  доступу до безкоштовних  навчальних програм на освітніх онлайн-платформах:    

 Освітній портал Державної служби зайнятості:  https://skills.dcz.gov.ua/

Дія. Цифрова освіта: https://osvita.diia.gov.ua/

Платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus: https://prometheus.org.ua/                                                          

З безробітними громадянами, які зареєстровані в Шишацькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості та бажають отримати нові знання і навички, 15 липня проведений інформаційний вебінар, під час якого фахівець районної філії розповіла про безкоштовне навчання безробітних на освітній платформі  COURSERA.

Це міжнародна освітня платформа, яка пропонує формат онлайн навчання в кращих університетах світу. Безробітним пропонується навчання на 3800 онлайн курсах та 400 спеціалізаціях. Найбільш популярні курси – ІТ технології, бізнес, вивчення мов. Найпоширеніший формат навчання  - курси від 4 до 6 тижнів, по закінченню яких безробітні громадяни отримують сертифікат міжнародного зразка.  За умови успішного проходження навчання безробітні отримують відповідні сертифікати безкоштовно. 

Учасники вебінару  зацікавилися даним проектом.

***  

Днями вебінар на таку ж тематику проведений також профінформатором Карлівської районної філії.

Слухачі зокрема дізналися, що Сoursera - американський освітній проект, заснований професорами Стенфордського університету. На порталі можна знайти безкоштовні онлайн курси від провідних американських університетів за різними напрямами. Учасникам семінару надана вся необхідна інформація стосовно можливостей навчання на курсах освітньої платформи Coursera. 

***

Вебінари на тему: «Безкоштовне навчання  безробітних громадян на курсах освітньої інтернет-платформи COURSERA» відбулися днями також у Гадяцькій, Лубенській, Козельщинській, Новосанжарській, Чутівській, Лохвицькій, Хорольській та інших філіях обласного центру зайнятості.