Фахівці Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості постійно інформують населення з питань чинного трудового законодавства. Для отримання жителями району відомостей про зміни в правовому регулюванні інших сфер життєдіяльності на семінари і засідання клубів для безробітних залучають соціальних партнерів.

Так, 20 вересня ц. р. до філії запросили шукачів роботи, які цікавляться порядком нарахування страхового стажу та призначення пенсій. Актуальну інформацію з цих питань надав головний спеціаліст-програміст Чутівського відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного   фонду України в Полтавській області Микола Шаптала з демонстрацією відповідних відеоматеріалів та інструкцій.

24 вересня в зустрічі взяли участь клієнти філії, яким не байдужі зміни щодо порядку призначення субсидій, пільг та державних соціальних допомог. Інформував присутніх головний спеціаліст управління соціального захисту населення Чутівської райдержадміністрації Володимир Крицький.

Отже, Чутівська районна філія Полтавського обласного центру зайнятості запрошує долучитись до засідань клубу за участі соціальних партнерів, які пройдуть найближчим часом:

* відділ “Чутівське бюро правової допомоги” Полтавського місцевого центру з надання БВПД — 8 та 25 жовтня;

* Чутівський відділу обслуговування громадян ГУПФУ в Полтавській області — 18 жовтня;

* управління соціального захисту населення Чутівської районної державної адміністрації — 22 жовтня;

*районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді — 28 жовтня.

Заходи проводяться в приміщенні Чутівської районної філії Полтавського обласного центру зайнятості. Початок о 10 годині.