Фахівець відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Вікторія Пастушок 24 лютого провела для безробітних вебінар на тему "Підготовка резюме".

Зокрема, присутні мали можливість дізнатися, які види резюме існують, як правильно його скласти та на що звернути увагу, щоб зацікавити роботодавця, як правильно вказати інформацію про власні досягнення та професійні навички, чому кожний претендент має зробити кілька резюме і навіщо на кожну нову співбесіду приходити з новим варіантом. 

Фахівець центру зайнятості пояснила, що резюме - це документ, у якому подаються короткі відомості про навчання, трудову діяльність та професійні успіхи й досягнення особи. А от основною вимогою до нього є вичерпність потрібних відомостей та лаконічність викладу.

До того ж дуже добре, коли пошукач роботи має кілька таких стислих відомостей про себе, що складені під конкретну вакансію.

Резюме поділяються за такими видами:

хронологічне резюме (ретроспективне)

функціональне резюме

гібридне резюме

резюме за певними шаблонами

креативне резюме

графічне резюме

відеорезюме.

А ще часто до резюме додається супровідний лист!

У ході тренінгу слухачі отримали чимало корисної інформації та порад від спеціаліста служби зайнятості, виконання яких допоможе їм успішно знайти роботу й вдало презентувати свої професійні вміння роботодавцям.