Спеціаліст відділу активної підтримки безробітних Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Любов Біліченко 19 листопада провела тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем» за допомогою платформи ZOOM.

Під час заходу спеціаліст служби зайнятості розповіла про секрети вдалої співбесіди з роботодавцем та розглянула основні правила підготовки до неї і питання, які обговорюються з роботодавцем.

При цьому Любов зазначила, що співбесіда з роботодавцями є важливим етапом у влаштуванні на роботу.

Варто зауважити, що співбесіди бувають наступних видів: попередня, перша та друга співбесіди, за участю комісії, групова, біографічне інтерв’ю, кейс-інтерв’ю, телефонне інтерв’ю, стресове, проективне, інтерв’ю за компетенціями та розмова ні про що.

Також під час тренінгу слухачі дізналися про прийоми і методи ефективного спілкування з роботодавцем та як «зручно» відповідати на «незручні» питання.

Наприкінці заходу бажаючі мали можливість поставити цікавлячи їх запитання на які отримали вичерпну відповідь.

Зустрічі зі спеціалістами Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості, як і раніше, відбуваються у звичайному режимі, окрім групових заходів та вебінарів, які транслюються онлайн на платформі ZOOM.